Stel je vraag

Het OLVE team staat je graag te woord voor al je vragen.

Je kan op de volgende wijze contact opnemen:

  • een e-mail sturen naar info@olve.be

  • telefoneer naar 03 449 56 25 (campus Edegem)

  • telefoneer naar 03 449 62 80 (campus Mortsel)

  • dit contactformulier invullen

 

Ik ben:
Ik word liefst gecontacteer via:
           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

wie is wie ?

OLVE Directie

Veerle Borremans
Directeur

veerle.borremans@olve.be

Marc Van Eester
Directeur eerste graad

marc.vaneester@olve.be

Chris Zwysen
Adjunct-directeur
Verantwoordelijke campus Mortsel
chris.zwysen@olve.be

Sigrid Cauwenbergh
Prefect

sigrid.cauwenbergh@olve.be


OLVE Zorgteam

Stien Vrins
Coördinator 1ste graad (1ste jaar)

stien.vrins@olve.be

July Vanlerberghe
Coördinator 1ste graad (2de jaar)

july.vanlerberghe@olve.be

Anita Verstraeten
Coördinator 2de graad

anita.verstraeten@olve.be
 

Egeleen Cuypers
Coördinator 3de graad

egeleen.cuypers@olve.be

 

Tania Vanhuffel
Verhoogde zorg 1ste graad:
SEB en faalangstbegeleiding
tania.vanhuffel@olve.be

Steve Convents
Verhoogde zorg 1ste graad:

steve.convents@olve.be

Lieve Wellemans
Verhoogde zorg 2de en 3de graad:
SEB en faalangstbegeleiding
lieve.wellemans@olve.be